Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Hibe veren kurumlar ve sizin aranızda köprüler kuruyoruz. Proje fikirlerinizi birlikte geliştiriyor, başvuru sürecinde yanınızda oluyor ve projenizin başarıya ulaşması için yönetim sürecine katkı sağlıyoruz.

Kapasite Geliştirme

Kapasite Geliştirme

Başarı için zaman, para ve iş gücü gibi pek çok bileşeni bir plan doğrultusunda kullanmanız gerekir. Peki takımınız bu maraton için hazır mı? Eğitim İhtiyaç Analizi’miz ve eğitimlerimiz ile Kurumunuzun yanındayız!

Yaygın Eğitim Hizmetleri

Yaygın Eğitim Hizmetleri

Atölye çalışmaları, tartışma grupları, sunumlar, simülasyonlar ve daha pek çok yaygın eğitim tekniği kullanarak katılımcıların dikkatleri dağılmadan ve sıkılmadan öğrenmelerini sağlıyoruz.

Anadolu Strateji Akademi

Anadolu Strateji Akademi

Sertifikalı eğitimler ile kendinizi geliştirip kariyer seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. Anadolu Strateji Akademi’de eğitimlere göz atın!

Dijital Araştırma Hizmeti

Dijital Araştırma Hizmeti

Anadolu Strateji, araştırma ve veri toplama sürecindeki çevreci olmayan basılı anketleri ve sıkıcı veri giriş süreçlerini bir kenara atabilmeniz için dijital araştırma hizmeti sunuyor. Dijital Araştırma Hizmeti ile anketinizi elektronik ortamda hazırlayabilir, SPSS’e uygun veri çıkışı alabilir ve yönetim platformu

Uluslararası Yükseöğrenim Staj Programları

Uluslararası Yükseöğrenim Staj Programları

Üniversite öğrencileri AB hibesi ile yurtdışında staj yapabilirler. Staj için ev sahibi kurum bulmak konusunda danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz!

Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü

Anadolu Strateji Ekibi ile Avrupa Birliği destekli projemizin uygulamasında yaşadığımız sorun yaşadığımızda tanıştım. Güven veren, tecrübeye dayalı proje yönetimi ile projemize özgü krizleri çözmekle kalmayıp çıktılara ulaşmamızda etkili oldular.

Ali Elgün Başkan

Rönesans Enstitüsü Derneği

Türkiye'deki Sığınmacı ve Mülteciler ile Geçici Koruma Altındakiler için düzenlemek istediğimiz sosyal kampanyamızın tasarlanması ve yürütülmesi süreçlerinde Anadolu Strateji ile çalışmak, başarı için aldığımız en iyi karardı.

Şükrü Yaylagülü Başkan