Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Hibe veren kurumlar ve sizin aranızda köprüler kuruyoruz. Proje fikirlerinizi birlikte geliştiriyor, başvuru sürecinde yanınızda oluyor ve projenizin başarıya ulaşması için yönetim sürecine katkı sağlıyoruz.

Kurumsal İnsan Kaynağı Geliştirme

Kurumsal İnsan Kaynağı Geliştirme

Başarı için zaman, para ve iş gücü gibi pek çok bileşeni bir plan doğrultusunda kullanmanız gerekir. Peki takımınız bu maraton için hazır mı? Eğitim İhtiyaç Analizi’miz ve eğitimlerimiz ile Kurumunuzun yanındayız!

Yaygın Eğitim Hizmetleri

Yaygın Eğitim Hizmetleri

Atölye çalışmaları, tartışma grupları, sunumlar, simülasyonlar ve daha pek çok yaygın eğitim tekniği kullanarak katılımcıların dikkatleri dağılmadan ve sıkılmadan öğrenmelerini sağlıyoruz.

Anadolu Strateji Akademi

Anadolu Strateji Akademi

Sertifikalı eğitimler ile kendinizi geliştirip kariyer seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. Anadolu Strateji Akademi’de eğitimlere göz atın!

Dijital Araştırma Hizmeti

Dijital Araştırma Hizmeti

Anadolu Strateji, araştırma ve veri toplama sürecindeki çevreci olmayan basılı anketleri ve sıkıcı veri giriş süreçlerini bir kenara atabilmeniz için dijital araştırma hizmeti sunuyor. Dijital Araştırma Hizmeti ile anketinizi elektronik ortamda hazırlayabilir, SPSS’e uygun veri çıkışı alabilir ve yönetim platformu

Koçluk Hizmetleri

Koçluk Hizmetleri

Koçluk hizmeti kurumun belli bir hedefi gerçekleştirme isteği doğrultusunda oluşturulan esnek yapıda profesyonel bir gelişim programıdır. Doğru soruların sorulmasıyla takım üyelerinin  amaçlar belirlemesi ve belirgin sonuçlara ulaşmak için motivasyon kazanmaları hedeflenir. 

Güncel Hibeler

Referanslar