Rekreatif Faaliyetler

Rekreatif Faaliyetler

Günümüz çağdaş toplumunda bireylerin yaşam kalitelerini artırabilmek için doğa dostu yaratıcı, yenilikçi faaliyetler önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sizlerin aktif kaliteli bir yaşama sahip olmanıza katkıda bulunuyoruz!

Kapasite Geliştirme

Kapasite Geliştirme

Başarı için zaman, para ve iş gücü gibi pek çok bileşeni bir plan doğrultusunda kullanmanız gerekir. Peki takımınız bu maraton için hazır mı? Eğitim İhtiyaç Analizi’miz ve eğitimlerimiz ile Kurumunuzun yanındayız!

Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Hibe veren kurumlar ve sizin aranızda köprüler kuruyoruz. Proje fikirlerinizi birlikte geliştiriyor, başvuru sürecinde yanınızda oluyor ve projenizin başarıya ulaşması için yönetim sürecine katkı sağlıyoruz.

Anadolu Strateji Dijital Araştırma Sistemi Hizmetinizde!

Araştırma sistemimiz hakkında bilgi almak, demo hesap açmak ve araştırma danışmanlığı almak ister misiniz?

Ücretsiz Hesap Alın!

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Anadolu Strateji, deneyimli uzman havuzu ve teknik ekibi ile danışmanlık, eğitim, organizasyon, bilişim, araştırma ve raporlama destekleri ile sizin yanınızda!

Daha fazla oku

Referanslarımız

Anadolu Strateji Ekibi ile Avrupa Birliği destekli projemizin uygulamasında yaşadığımız sorun yaşadığımızda tanıştım. Güven veren, tecrübeye dayalı proje yönetimi ile projemize özgü krizleri çözmekle kalmayıp çıktılara ulaşmamızda etkili oldular.

Ali Elgün Başkan, Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü

Türkiye'deki Sığınmacı ve Mülteciler ile Geçici Koruma Altındakiler için düzenlemek istediğimiz sosyal kampanyamızın tasarlanması ve yürütülmesi süreçlerinde Anadolu Strateji ile çalışmak, başarı için aldığımız en iyi karardı.

Şükrü Yaylagülü Başkan, Rönesans Enstitüsü Derneği

Diğer Hizmetlerimiz

Mesleki eğitim programlarından yabancı dil yurtdışı paketlerine, uluslararası staj imkanlarından web ve yazılım çözümlerimize kadar pek çok hizmetimizden yararlanmak ister misiniz?

Uluslararası Yükseöğrenim Staj Programları
Bireysel Eğitimler
Maket Yapımı