Ulusal düzeyde politika reformu için Avrupa Birliği destekli proje yürütürken kıdemli proje uzmanlarımızdan yararlanan Kırsalda Kadınları Destekleme Derneği Başkanı Şerife Polat deneyimini aktarıyor.

Kırsalda yaşayan insanların daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için politika önerileri geliştirmek için yürüttüğümüz Avrupa Birliği destekli projemizin eğitim ve moderasyon hizmetlerinde Anadolu Strateji ekibi önemli rol oynadı. Projeyi başarı ile tamamlamamızda alanında uzman ekibin etkisi ve katkısı büyük oldu.

Şerife Polat, Başkan

Avrupa Birliği proje yönetimi konusunda destek verdiğimiz Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ali Elgün deneyimini aktarıyor.

Anadolu Strateji Ekibi ile Avrupa Birliği destekli projemizin uygulamasında yaşadığımız sorun yaşadığımızda tanıştım. Güven veren, tecrübeye dayalı proje yönetimi ile projemize özgü krizleri çözmekle kalmayıp çıktılara ulaşmamızda etkili oldular.

Ali Elgün, Başkan

Sosyal Kampanya Danışmanlığı hizmetimizden yararlanan Rönesans Enstitüsü Başkanı Şükrü Yaylagülü deneyimini aktarıyor.

Türkiye’deki Sığınmacı ve Mülteciler ile Geçici Koruma Altındakiler için düzenlemek istediğimiz sosyal kampanyamızın tasarlanması ve yürütülmesi süreçlerinde Anadolu Strateji ile çalışmak, başarı için aldığımız en iyi karardı.

Şükrü Yaylagülü, Başkan